Strefa przedsiębiorcy

Wzorcowa MOYA w Elblągu - spółki Anwim SA, wystawcy XXIII Międzynarodowych Targów STACJA PALIW 2016


Nowa stacja MOYA w Elblągu wyznacza kierunek, w którym zmierzać będą kolejne obiekty segmentu premium tej sieci. Wyróżnia się nowoczesnymi rozwiązaniami sprzedażowymi i przyjaznym podziałem powierzchni sklepowej.

Z pełną ofertą sieci MOYA będzie można się zapoznać podczas XXIII Międzynarodowych Targów STACJA PALIW 2016, 11-13 maja 2016 r. w EXPO XXI w Warszawie na stoisku D1 - zapraszamy!

Elbląska MOYA, stacja własna Anwim S.A., położona jest tuż przy wyjeździe z miasta na S7 (węzeł Elbląg-Raczki). W ofercie: Pb95, ON, ON Moya Power, LPG, a także AdBlue z odmierzacza. Kierowcy korzystać mogą z kompresora i odkurzacza.

Wnętrze stacji podzielone zostało na trzy strefy - sklep convenience, strefę gastronomiczną Caffe MOYA oraz sprzyjającą relaksowi i konsumpcji część odpoczynkową.

Koncept gastronomiczny w Elblągu jest premierową odsłoną nowej wizualizacji Caffe MOYA. Nowe są meble, lada, kawiarka, a sprzedaż wspierana jest przez sześć ekranów wyświetlających menu Caffe MOYA. Wyjątkowe w ofercie gastronomicznej są odpiekane na miejscu ciastka – cytrynowe, warkocz klonowy oraz warkocz serowy. Z kolei ofertę sklepu wyróżnia testowany na stacji regał z produktami naturalnymi.

Stacja w Elblągu jest 11. stacją własną spółki Anwim w barwach sieci MOYA. Zgodnie z przyjętymi planami rozwoju, do końca 2019 r. tego rodzaju stacji będzie ok. 50 (na 250 wszystkich stacji w sieci).

WIĘCEJ: czytaj w czerwcowym wydaniu miesięcznika „Paliwa Płynne”

Jeżeli szukasz oferty franczyzowej dla swej stacji, odwiedź XXIII Międzynarodowe Targi STACJA PALIW 2016, 11-13 maja 2016 r. w EXPO XXI w Warszawie

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.