Wiadomości

Wyróżnienia dla BP Ultimate i BP Plus Routex


W ogólnopolskim programie KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2015, realizowanym przez Redakcję Strefy Gospodarki (dodatku dystrybuowanego wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną) marki BP Ultimate oraz BP Plus Routex otrzymały wyróżnienia. BP Ultimate w kategorii 'Paliwa premium' oraz BP Plus Routex w kategorii 'Paliwowe karty flotowe'.

Celem programu jest wyłonienie najlepszych, w opinii konsumentów, marek i firm dostępnych oraz funkcjonujących na polskim rynku. Wielu Polaków bierze pod uwagę cenę, znajomość marki, ofertę, dostępnością produktu czy usługi, ale zdecydowana większość kupuje ten produkt, który ich zdaniem, z różnych powodów jest najlepszy. Produkt, który jest liderem jakości danej kategorii. Właśnie ta opinia Polaków stała się przedmiotem ogólnopolskich badań, zrealizowanych w ramach programu KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2015. W badaniu gromadzone są opinie aktywnych konsumentów - jakie skojarzenia budzą, wśród konsumentów, marki brane pod uwagę w badaniu. Marki BP Ultimate i BP Plus Routex zgromadziły wiele pozytywnych opinii.

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.