Wiadomości

Więcej gazu zza wschodniej granicy.

Orlen Gaz uruchomił dwa nowe zbiorniki gazu w swojej bazie magazynowej w Sokółce koło Białegostoku. Zdolności magazynowe spółki powiększyły się o 1000m3, co wpłynie na usprawnienie procesu przeładunku gazu zza wschodniej granicy oraz jego dystrybucję oraz kontrolę jakości.

Biuro prasowe spółki informuje, że terminal LPG jest jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów w kraju a jego rozbudowa kosztowała ok. 4 mln zł. Nowe pojemności mają pozwolić na dużo swobodniejsze magazynowanie poszczególnych komponentów, wśród nich samego propanu. Większe zbiorniki pozwolą na jednorazowe przyjmowanie większych transportów, co zmniejszy wahania rynkowe. 

 źródło: Biuro prasowe PKN Orlen S.A.

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.