Auto-Flota

WebEye: coraz więcej rozwiązań telematycznych w polskich firmach


Firma WebEye Polska, dostarczająca przedsiębiorstwom logistycznym i transportowym rozwiązania telematyczne do monitorowania pojazdów floty, przekroczyła w tym roku liczbę 3000 aktywnych jednostek zainstalowanych w pojazdach polskich przedsiębiorstw.

„Obecnie trudno wyobrazić sobie działanie przedsiębiorstwa transportowego, które nie wykorzystuje rozwiązań monitorujących pozycję pojazdu oraz poziom zużycia paliwa. W polskich firmach są one już standardem. Jednocześnie na przestrzeni ostatnich lat zauważamy duży wzrost świadomości wśród polskich przedsiębiorców w zakresie zasadności inwestycji nie tylko w podstawowe, ale również bardziej zaawansowane rozwiązania telematyczne, które pozwalają im na kontrolę i rozliczanie czasu pracy kierowców, niezakłóconą komunikację z kierowcą oraz eco-driving” – mówi Paweł Wloczek, Country Manager, WebEye Polska.

Eksperci firmy WebEye Polska spodziewają się rosnącego zainteresowania polskiego rynku specjalistycznymi rozwiązaniami telematycznymi, które mają w maksymalny sposób zoptymalizować procesy zachodzące w firmach transportowych oraz odciążyć kierowców. Szczególnym zainteresowaniem, widocznym już od ostatnich 2-3 lat, cieszą się rozwiązania umożliwiające analizę stylu jazdy. Zaawansowane technologie, takie jaki usługa WebEye Driving Style, pozwalają na ocenę stylu jazdy kierowcy, poprzez wychwycenie błędów w sposobie prowadzenia samochodu oraz utrwalanie dobrych zachowań za kierownicą. Poprawny styl jazdy przyczynia się do uzyskania oszczędności wynikających m.in. z mniejszego spalania paliwa oraz lepszej eksploatacji pojazdów.

 Firma WebEye jest obecna na polskim rynku od 8 lat – w 2008 roku otwarta została jej siedziba w Krakowie. Ciągły rozwój WebEye w Polsce doprowadził do utworzenia w lutym bieżącego roku drugiego polskiego oddziału firmy, tym razem w Poznaniu. Firma osiągnęła w 2015 roku przychody netto na poziomie 914 000 EUR, co stanowi wzrost o 36,4 proc. w porównaniu z rokiem poprzednim, kiedy odnotowała przychód wielkości 670 000 EUR. W 2017 roku WebEye planuje otwarcie kolejnego oddziału w Polsce oraz dalszą rozbudową poznańskiego biura. Rozwój nowych placówek oznacza również powiększenie zespołu – nowi przedstawiciele zajmą się zarówno obsługą obecnych, jak i potencjalnych klientów.

 „Naszym celem jest być jeszcze bliżej klientów. Każda z firm, która posiada nasze rozwiązania, objęta jest pełną opieką: wyznaczamy dla niej dedykowanego przedstawiciela, który jest odpowiedzialny za bezpośredni kontakt z przedstawicielami firmy oraz jej kompleksową obsługę. Przeprowadzone przez nas wdrożenia pokazują, że profesjonalne rozwiązania telematyczne sprawdzają się w każdym przedsiębiorstwie posiadającym flotę samochodową. Odnotowujemy sukcesy zarówno we współpracy z przedsiębiorstwami, które zajmują się transportem ciężkim, jak również posiadającymi samochody do 3,5 ton. Nasze rozwiązania przekładają się na wymierne korzyści w firmach z flotą składającą się z kilku pojazdów, jak i tych, mających ich kilkadziesiąt. Jesteśmy w stanie dostarczyć zintegrowane rozwiązania – odpowiadające na różne potrzeby klienta w zakresie funkcjonalności systemu. To sprawia, że możemy pochwalić się wieloletnią, stale odnawianą i poszerzaną współpracą z liczną grupą klientów. Firmy, które wykorzystują nasze rozwiązania, prowadzą działalność operacyjną w całej Europie. Z tego punktu widzenia szczególnego znaczenia nabiera fakt, że działamy w ramach struktur międzynarodowych i jesteśmy w stanie zapewnić wsparcie naszym klientom nie tylko w Polsce, ale również w 30 punktach serwisowych rozlokowanych w różnych krajach. Nasza sieć firmowa obejmuje 14 krajów europejskich oraz ponad 50 000 aktywnych jednostek w skali kontynentu” – mówi Paweł Wloczek, Country Manager, WebEye Polska. (op.zp)

WIĘCEJ czytaj w listopadowym wydaniu miesięcznika "Paliwa Płynne" 
Jeżeli szukasz oferty flotowej, poznasz ją, odwiedzając XXIV Miedzynarodowe Targi STACJA PALIW 2017. Najbliższa edycja jedynych w Europie Środkowo-Wschodniej Targów STACJA PALIW organizowanych przez Polską Izbę Paliw Płynnych to 17-19 maja 2017 r., EXPO XXI, Warszawa.

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.