Strefa przedsiębiorcy

Szkolenie funkcjonariuszy CBŚP z pionu ekonomicznego w Bukareszcie


Policjanci Centralnego Biura Śledczego Policji uczestniczyli w szkoleniu dot. zwalczania oszustw na szkodę Unii Europejskiej. Beneficjentem projektu realizowanego w ramach programu Hercule III na lata 2014-2020, finansowanego przez Unię Europejską, był Departament Informacji i Wewnętrznej Ochrony Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Rumunii (DIPI). Jedynym partnerem projektu było CBŚP. Cel to upowszechnienie działań w zakresie ochrony interesów finansowych UE. 

Inicjatywa Rumunii miała na celu wzmocnienie współpracy pomiędzy krajami i wymianę doświadczęń oraz dobrych praktyk w zakresie zwalczania przestępczości na szkodę interesów finansowych Unii Europejskiej.

Z ramienia Centralnego Biura Śledczego Policji w przedsięwzięciu wzięło udział 15 funkcjonariuszy z pionu do zwalczania zorganizowanej przestępczości ekonomicznej, a także analitycy kryminalni specjalizujący się w analizach spraw ekonomicznych.

Szczególny nacisk -  w trakcie realizacji projektu  - położono na wymianę doświadczeń w oparciu o zrealizowane sprawy, istniejące uregulowania prawne, rozwiązania systemowe a także współpracę z innymi instytucjami.

Przedstawiciele obydwu krajów bardzo wysoko ocenili zaangażowanie i profesjonalizm prelegentów, a także uczestników spotkania.  Współpraca szkoleniowa z partnerem rumuńskim  z pewnością zaprocentuje w przyszłości owocnym współdziałaniem i jeszcze skuteczniejszą walką z przestępczością na szkodę interesów finansowych Unii Europejskiej.

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.