Wiadomości

Ruszyła trzecia edycja kampanii antysmogowej Novatek pod hasłem „Sprawdź, gdzie MIAU… będzie zakazany”


Novatek Polska wznawia kampanię, która jest odpowiedzią na uchwały antysmogowe przyjmowane sukcesywnie przez samorządy. Od czasu pierwszej edycji wzrosła liczba zakazów i nakazów ustanowionych w poszczególnych województwach, dlatego też powstała osobna podstrona zawierająca kluczowe informacje wraz z przydatnymi linkami do nowych przepisów. Strona powstała przy współpracy z Działem Prawnym firmy Novatek i będzie na bieżąco aktualizowana.

W ramach prowadzonych w Internecie działań Novatek Polska wskazuje, że alternatywą dla nieekologicznych paliw może być ogrzewanie gazem płynnym, szczególnie tam, gdzie nie ma dostępu do gazu ziemnego.

Celem kampanii wznowionej przez spółkę Novatek Polska jest zwrócenie uwagi na ekologiczne aspekty ogrzewania domów propanem, który spala się czysto i bezzapachowo. Bezobsługowość instalacji na gaz płynny oraz brak utylizacji odpadów to dla osób, które dotychczas stosowały węgiel kamienny lub miał węglowy z pewnością duże udogodnienie. Podziemny zbiornik na gaz płynny jest niewidoczny dla otoczenia, a nad ilością gazu w zbiorniku czuwają zdalnie pracownicy Novatek i na czas organizują dostawy. Ale to nie jedyne udogodnienia, bowiem spółka oferuje możliwość wnoszenia comiesięcznych opłat za gaz dopiero po jego zużyciu. Dzięki temu użytkownicy instalacji na gaz płynny Novatek nie muszą ponosić wysokich jednorazowych kosztów zakupu paliwa, tak jak w przypadku węgla lub miału węglowego. Spółka gwarantuje swym Klientom stałe i nieprzerwane dostawy gazu płynnego w cenach producenta z dodatkowymi rabatami. Ponadto dzięki nowej ofercie koszty instalacji zbiornikowej zostały obniżone do złotówki, dzięki czemu nowi użytkownicy instalacji zbiornikowej mogą zaoszczędzić prawie 5 tys. zł

###

Novatek Polska Sp. z o.o. (www.novatek.pl)

 

Firma należy do spółki Novatek PAO – największego, niezależnego producenta gazu w Rosji, który kompleksowo zajmuje się poszukiwaniem, wydobyciem, przetwarzaniem oraz sprzedażą gazu ziemnego i ciekłych węglowodorów w Rosji i na rynkach międzynarodowych. Firma Novatek Polska posiada nowoczesny Terminal Przeładunkowy Gazu Płynnego Novatek Południe zlokalizowany niedaleko Kielc i współpracuje z innymi terminalami na terenie kraju. Oferuje klientom hurtowym autogaz, obsługuje bezpośrednio sieciowe stacje paliw oraz sprzedaje gaz płynny oraz skroplony gaz ziemny do celów grzewczych i technologicznych, a także gaz w butlach. Novatek Polska zapewnia swym klientom stałe i nieprzerwane dostawy paliwa w cenach producenta. Kontrahentami firmy są zarówno podmioty gospodarcze, jak i odbiorcy indywidualni.

Źródło: NOVATEK (op.zp)

Wróć


Fatal error: Uncaught exception Exception with message Query error: Table './pipp_www/tl_search_index' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed (DELETE FROM tl_search_index WHERE pid='3131') thrown in system/modules/core/library/Contao/Database/Statement.php on line 283
#0 system/modules/core/library/Contao/Database/Statement.php(254): Contao\Database\Statement->query()
#1 system/modules/core/library/Contao/Search.php(291): Contao\Database\Statement->execute('3131')
#2 system/modules/core/classes/FrontendTemplate.php(310): Contao\Search::indexPage(Array)
#3 system/modules/core/classes/FrontendTemplate.php(121): Contao\FrontendTemplate->addToSearchIndex()
#4 system/modules/core/pages/PageRegular.php(189): Contao\FrontendTemplate->output(true)
#5 index.php(260): Contao\PageRegular->generate(Object(Contao\PageModel), true)
#6 index.php(444): Index->run()
#7 {main}