Wiadomości

Rozpoczął się rozruch Bloku Gazowo-Parowego we Włocławku


We Włocławku rozpoczęła się faza rozruchu technologicznego Bloku Gazowo-Parowego zbudowanego w pobliżu zakładów ANWIL.
 
W związku z powyższym w trakcie prowadzonych prac będą występowały wydmuchy pary z instalacji, które mogą powodować słyszalną podwyższoną emisją hałasu. Natomiast przy chłodnych warunkach meteorologicznych mogą być zauważalne gęste kłęby pary wodnej, które są naturalnym procesem wizualnym powstającym przy podgrzewaniu wody w kotłach Elektrociepłowni. Podobne efekty wizualne mogą towarzyszyć pracującej instalacji PTA w warunkach obniżonych temperatur, które są efektem wydmuchu pary wodnej z komina odprowadzającego ją z wentylatorów. Wszystkie realizowane prace należą do normalnej działalności zarówno produkcyjnej jak i rozruchowej obiektów PKN ORLEN i nie stanowią żadnego zagrożenia dla otoczenia.
 
Inwestycja we Włocławku to jeden z dwóch kluczowych projektów energetycznych PKN ORLEN o mocy ponad 460 MWe, który będzie zużywać ok. 600-700 mln m sześc. gazu rocznie.
 
Elektrociepłownia będzie wytwarzała ciepło w skojarzeniu z energią elektryczną w jednym procesie technologicznym czyli kogeneracji. Ten najbardziej efektywny sposób produkcji przyjazny środowisku naturalnemu zostanie wykorzystany m.in. przez ANWIL oraz PKN ORLEN.
 

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.