Wiadomości

Paweł Cybulski dyrektorem KSS


Dotychczasowy podsekretarz stanu w Ministerstwie Finansów, zastępca szefa KAS od 1 lipca jest dyrektorem Krajowej Szkoły Skarbowości.

Absolwent Wydziału Prawa Kanonicznego Akademii Teologii Katolickiej w Warszawie (dziś UKSW) z 1983. Wykładowca prawa podatkowego i systemów zarządzania w Szkole Wyższej im. Bogdana Jańskiego w Warszawie oraz Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku.

Związany z administracją skarbową, zaczynając od komisarza i awansując na dyrektora Izby Skarbowej w Warszawie (1995–2007). Od 2016 r. ponownie kierował stołeczną Izbą Skarbową. W 2017 r. na stanowisko dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Warszawie. W 2017 r. objął stanowisko wiceministra finansów i zastępcy szefa Krajowej Administracji Skarbowej Na początku czerwca 2019 tymczasowo przejął kierownictwo nad KAS w związku z awansem Mariana Banasia na ministra finansów. 28 czerwca 2019 r. odwołany z funkcji wiceministra, przeszedł następnie na fotel szefa Krajowej Szkoły Skarbowej.

Źródło: MF/wiki

Wróć


Fatal error: Uncaught exception Exception with message Query error: Table './pipp_www/tl_search_index' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed (DELETE FROM tl_search_index WHERE pid='12627') thrown in system/modules/core/library/Contao/Database/Statement.php on line 283
#0 system/modules/core/library/Contao/Database/Statement.php(254): Contao\Database\Statement->query()
#1 system/modules/core/library/Contao/Search.php(291): Contao\Database\Statement->execute('12627')
#2 system/modules/core/classes/FrontendTemplate.php(310): Contao\Search::indexPage(Array)
#3 system/modules/core/classes/FrontendTemplate.php(121): Contao\FrontendTemplate->addToSearchIndex()
#4 system/modules/core/pages/PageRegular.php(189): Contao\FrontendTemplate->output(true)
#5 index.php(260): Contao\PageRegular->generate(Object(Contao\PageModel), true)
#6 index.php(444): Index->run()
#7 {main}