Działania Izby

"Paliwa Płynne" - miesięcznik Polskiej Izby Paliw Płynnych ma już 25 lat!


Szanowni Czytelnicy,

ponad 25 lat temu ukazał się pierwszy numer naszego miesięcznika! Nakładem Polskiej Izby Paliw Płynnych powstało wtedy pierwsze pismo odpowiadające na potrzeby odradzającej się w ostatniej dekadzie XX w. w naszym kraju prywatnej przedsiębiorczości w sektorze paliwowym.

Przez lata Polska Izba Paliw Płynnych rozwijała ofertę swych mediów. Do dziś jednak, mimo że komunikujemy się głównie drogą elektroniczną, ich podstawę stanowią „Paliwa Płynne” – drukowany, prestiżowy miesięcznik branżowy, w tematycznej integracji z Międzynarodowymi Targami STACJA PALIW, obchodzącymi także jubileusz 25-lecia w 2018 r.

„Paliwa Płynne” od ćwierćwiecza stanowią platformę przedstawiania nurtujących naszą branżę problemów. Międzynarodowe Targi STACJA PALIW – oprócz oferty ściśle produktowej – to zaś także dogodne miejsce spotkań i dyskusji właścicieli stacji, przedstawicieli firm paliwowych i nie tylko.

Serdecznie zapraszam do lektury każdego numeru „Paliw Płynnych”!

Halina Pupacz
Prezes
Polskiej Izby Paliw Płynnych

Okładka: fot. „Paliwa Płynne” z lat 1992-2017 (Paliwa Płynne 2017-12)

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.