Auto-Flota

Luksusowe usługi "autospa" to nisza, która bardzo dynamicznie się rozwija i jest atrakcyjnym pomysłem na biznes - specjalnie dla miesięcznika "Paliwa Płynne" komentuje Marek Karafioł z DetailKing


Segment auto kosmetyki premium rozwija się bardzo szybko, konkurencja jest więc coraz większa.

Ogromną zaletą tej sytuacje jest jednoczesny wzrost wiedzy klienta, dla którego np. odpowiednie zabezpieczenie pojazdu po zakupie nie jest jedynie fanaberią, a świadomą decyzję dotyczącą ochrony samochodu i podniesienia jego wartości.
Projekt DetailKing to koncept sieci punktów zajmujących się profesjonalnym auto detailingiem oraz smart repair. Są to wyspecjalizowane usługi związane z poprawą wizualnego wyglądu pojazdu (usuwanie zarysowań, korekty lakiernicze), jego zabezpieczeniem (nakładanie warstw ochronnych oraz folii zabezpieczających itp.) oraz drobnym naprawami smart (wyciąganie wgnieceń, renowacja skór i plastików, usuwanie odprysków itp.)

Jeżeli szukasz oferty myjni/autospa/autodetalingu we franczyzie, znajdziesz ją podczas organizowanych wyłącznie przez Polską Izbę Paliw Płynnych XXV Międzynarodowych Targów STACJA PALIW 2018, w dniach 9-11 maja 2018 r., na terenie EXPO XXI, Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14

WIĘCEJ czytaj w lutowym wydaniu miesięcznika "Paliwa Płynne"

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.