Strefa przedsiębiorcy

Kolejne dwie Stacje Paliw Petrodom Paliwa Sp. z o.o


W rok 2018 Petrodom Paliwa Sp. z o.o. wchodzi z dwoma nowymi stacjami Paliw w województwie lubelskim.

Pierwsza zlokalizowana jest w Łukowie przy ul. Warszawskiej 83B, przy drodze krajowej nr 76.

Druga stacja paliw znajduje się w miejscowości Kobylany w gminie Terespol, przy międzynarodowej trasie Nr 2 ( E 30), czynna całodobowo.

Obie stacje oferują pełny asortyment paliw, łącznie z LPG oraz ON Arktycznym. Przestronne i bogato wyposażone sklepy dysponują szerokim asortymentem artykułów spożywczych, alkoholii, akcesoriów samochodowych. Kąciki gastronomiczne oferują wyśmienitą, świeżo mieloną kawę, ciepłe dania - hot dogi i zapiekanki, jak również świeże kanapki.

Ponadto Stacja w Kobylanach posiada nowoczesną myjnię samochodową automatyczno - szczotkową, myjącą samochody osobowe i dostawcze o wysokości do 4,20 m, wyposażoną w odkurzacz i kompresor.

 

Więcej informacji na: www.petrodom.pl

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.