Strefa przedsiębiorcy

14 kwietnia 2016 r., Obchody Jubileuszu 25-lecia działalności Polskiej Izby Paliw Płynnych


 

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom, którzy byli z nami 14 kwietnia 2016 r. i wspólnie świętowali Jubileusz 25-lecia działalności Polskiej Izby Paliw Płynnych.

Dziękujemy Państwu za pamięć, gratulacje i wszystkie miłe słowa, które Państwo do nas kierowali. Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy Państwa gościć.

Podziękowania kierujemy również do tych, którzy w tym dniu nie mogli być z nami , ale zawsze byli pomocni poprzez wkład swojej pracy i wiedzy dla poprawy funkcjonowania naszego sektora. Dziękujemy za listy i słowa uznania.

 

Historia Izby to przede wszystkim ludzie. Jesteśmy wdzięczni, że przez te lata zechcieli Państwo tworzyć tę historię. Mamy nadzieję na dalsze dobre lata współpracy.

Z wyrazami szacunku
W imieniu własnym i Rady Izby
 
Halina Pupacz
Prezes Polskiej Izby Paliw Płynnych

 

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.