Strefa przedsiębiorcy

Euro-Ekol z Autospa i Kauflandem


Współpraca z Autospa i Kauflandem zaowocowała poszerzeniem zakresu naszej oferty - mówi Mariusz Ancerowicz, właściciel firmy Euro-Ekol.

Firma Autospa wyszukuje tereny inwestycyjne dla klientów nie posiadających własnej działki, a planujących otworzyć myjnię oraz instaluje urządzenia wyprodukowane przez nas. Firma AutoSpa ma duże doświadczenie w serwisowaniu i instalowaniu m.in myjni bezdotykowych. Nasza rola ogranicza się zatem do dostarczenia myjni do klienta.

Nawiązaliśmy też współpracę z koncernem Kaufland, znanym w kraju właścicielem terenów, na których są budowane markety handlowe pod tą nazwą. Dzięki temu proponujemy naszym klientom tereny pod myjnie w atrakcyjnych miejscach pod marketami na terenie całej Polski.

Jeżeli szukasz dobrej myjni samochodowej, autospa, autodetalingu, znajdziesz ją podczas organizowanych wyłącznie przez Polską Izbę Paliw Płynnych XXV Międzynarodowych Targów STACJA PALIW 2018, w dniach 9-11 maja 2018 r., na terenie EXPO XXI, Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14

WIĘCEJ czytaj w lutowym wydaniu miesięcznika "Paliwa Płynne"

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.