Działania Izby

COMTRANS - Międzynarodowe targi pojazdów: 8-12 września 2015 - Moskwa, Crocus Expo

W 2013 roku podczas ostatniej edycji COMTRANS, ok. 450 wystawców  (w tym prawie 200 z poza Rosji) zaprezentowało w Moskwie m.in. szeroki wybór ciężarówek, samochodów typu van i minivan, autobusów a także pojazdów specjalnych, opon, paliw oraz urządzeń nawigacyjnych.

Wystawę obejrzało ponad 25 tys. odwiedzających z 49 krajów. Powierzchnia wystawiennicza z roku na rok się powiększa – ostatnio wyniosła ona ponad 70 tys. m2. Targi cieszą się szczególnym zainteresowaniem wśród inżynierów, menedżerów oraz licznych specjalistów branży motoryzacyjnej. Już teraz zapraszamy na edycję 2015!

Źródło:Targi Frankfurt Przedstawicielstwo w Polsce

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.