Wiadomości

AXAN otworzył kolejną stację

W środę 24 marca 2016 r. odbyło się oficjalne otwarcie nowej stacja paliw w barwach AXAN.

Nowa placówka firmy Alberta Kormana znajduje się w Siedlcach przy ul. Składowej 34, nieopodal dworca PKP. Nastawiona jest na zarówno na klientów lokalnych, jak i tranzyt, dla których ma pełną ofertę paliwową (dwa odmierzacze Pb95/98, LPG, ON), a także AdBlue, niezbędne dla silników wysokoprężnych, używanych w transporcie towarów. Przyległy 24h sklep na ponad 180 m² oferuje szeroką gamę towarów: od artykułów spożywczych po asortyment motoryzacyjny. Godną polecenia jest strefa gastronomiczna, zaopatrzona w kącik kawowy i część fast foodową – dla zapewnienia gościom komfortowych warunków podczas krótszej bądź dłuższej przerwy w podróży. W zakres usług dodatkowych wchodzi myjnia samochodowa i kompresor.

- Sieć stacji paliw Axan prężnie się rozwija. Aktualnie posiadamy 12 dużych stacji paliw i 17 mniejszych, gazowych, ale liczba ta stale rośnie – mówi miesięcznikowi „Paliwa Płynne” Albert Korman, prezes firmy AXAN Sp. z o.o.

 

WIĘCEJ: czytaj w kwietniowym wydaniu miesięcznika „Paliwa Płynne”

Jeżeli zależy ci na kwestiach bezpieczeństwa energetycznego naszego kraju, odwiedź XXIII Międzynarodowe Targi STACJA PALIW 2016, 11-13 maja 2016 r. w EXPO XXI w Warszawie

(op.zp)

Wróć