Strefa przedsiębiorcy

Wsparcie dla organizacji przedsiębiorców


Do 28 czerwca 2024 r. czekamy na wnioski o dofinansowanie udziału w pracach światowych organizacji przedsiębiorców.

Ministerstwo Rozwoju i Technologii realizuje projekt „Wsparcie udziału organizacji przedsiębiorców w pracach międzynarodowych grup lub organizacji branżowych” skierowany do organizacji zrzeszających polskich mikro, małych i średnich przedsiębiorców.

Wsparcie polega na dofinansowaniu kosztów poniesionych przez organizacje przedsiębiorców na opłacenie składek członkowskich wynikających z przynależności do międzynarodowych grup lub organizacji branżowych.

Wsparcie
Maksymalna kwota dotacji może wynieść do 100% składki, jednak nie więcej niż 60 tys. zł. w przypadku opłacania jednej składki lub nie więcej niż 80 tys. zł. w przypadku opłacania dwóch lub więcej składek.

Co można zyskać?
Dzięki dofinansowaniu, więcej przedstawicieli polskich mikro, małych i średnich firm może brać udział w spotkaniach światowych organizacji przedsiębiorców, by reprezentować interesy polskich przedsiębiorców. To szansa na wymianę doświadczeń, upowszechnianie osiągnięć polskich firm oraz wsparcie integracji przedsiębiorców na światowym rynku.

Wnioski
Wniosek należy złożyć do 28 czerwca br. w wersji elektronicznej, podpisanej podpisem elektronicznym, i wysłać e-PUAPem, na adres skrytki Ministerstwa Rozwoju i Technologii:

/MRPiT/SkrytkaESP we wskazanym terminie.

W tytule należy napisać: DRI, Wniosek - projekt składkowy 2024 r.

Więcej informacji https://www.gov.pl/web/rozwoj-technologia/dotacje-dla-organizacji-przedsiebiorcow

Link do aktualności >>> tutaj <<<

Źródło:  Ministerstwo Rozwoju i Technologii

Wróć