Wiadomości

LPG dla rolnictwa - oferta ORLEN Paliwa


Wśród wielu firm oferujących instalacje LPG dla rolnictwa znajduje się także ORLEN Paliwa Sp. z o.o., z Grupy Kapitałowej ORLEN. Spółka ORLEN Paliwa to niekwestionowany lider na krajowym rynku paliw, w tym LPG,, obsługująca kilka tysięcy klientów na terenie kraju.
 
Do dystrybucji gazu ORLEN Paliwa wykorzystuje 17 terminali LPG (w tym morski terminal w Szczecinie) oraz największą i najnowocześniejszą flotę autocystern dostarczających gaz klientom 7 dni w tygodniu. - Warto pamiętać, że ORLEN jest w stanie zapewnić dostawy gazu płynnego z własnych, krajowych źródeł. To bardzo ważne, bo gwarantuje ciągłość obsługi klienta w przypadku jakichkolwiek zakłóceń w imporcie. Nasi klienci, także z sektora rolnego, zawsze mogą się czuć bezpiecznie  – mówi Wojciech Cejrowski, Dyrektor Oddziału Sprzedaży Regiony ORLEN Paliwa Sp. z o.o. Spółka ORLEN Paliwa sprzedaje coraz więcej gazu płynnego do celów grzewczych i przemysłowych, z tego obecnie aż 44% trafia do sektora rolniczego.
 
ORLEN Paliwa zapewnia nie tylko najwyższej jakości produkt, ale również pomoc ekspertów spółki w doborze urządzeń oraz projekcie i montażu instalacji. Ponadto, współpraca z ORLEN Paliwa gwarantuje wybór odpowiedniego rozwiązania (wielkość i liczba zbiorników, moc parowników, dopasowanie instalacji do wybranych urządzeń, itd.), pomoc w zbieraniu dokumentacji oraz opiekę techniczną w trakcie eksploatacji instalacji. Do dyspozycji rolników i firm rolno-spożywczych są zarówno zbiorniki naziemne, jak i podziemne o pojemności 4850 lub 6400 litrów. Można je łączyć w praktycznie dowolne zespoły połączone szeregowo.
 
Źródło: Orlen Paliwa (op.pb)
 

Wróć