Auto i Myjnia

AMIC Energy nieustannie rozwija współpracę z siecią restauracji Subway®


Do listy stacji AMIC Energy, na których Klienci mogą skorzystać z oferty kultowej marki Subway® dołączają nowe lokalizacje! Stacja AMIC Energy przy ul. Wernera 52 w Radomiu, która jest już drugim punktem sieci z restauracją Subway® w tym mieście oraz czwartym we Wrocławiu przy ul. Armii Krajowej 50.

 AMIC Energy systematycznie rozwija współpracę franczyzową z siecią Subway®, której restauracje są aż na 62 stacjach, co plasuje firmę na czele franczyzobiorców marki w Polsce.

AMIC Energy nieustannie rozwija strefy foodowe na swoich stacjach, by jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby klientów – kierowców, ale także często okolicznych mieszkańców.

Oferta amerykańskiej restauracji Subway® jest wyjątkowo kusząca. Każdy smakosz sandwichy znajdzie tu w menu doskonale znane i lubiane smaki m.in. Kurczak BBQ, Spicy Italian (włoskie połączenie pepperoni z salami), czy też wersję wegetariańską Spicy Veggie. SUB-y podawane są zawsze ze świeżymi warzywami, wybranymi sosami i w wypiekanym na miejscu pieczywie.

Klienci nowych lokalizacji w Radomiu oraz Wrocławiu mają do wyboru jeszcze szerszą ofertę: zapiekanki, sałatki, pieczone ziemniaczki, a także zestawy. Do każdego SUB-a, wrapa czy sałatki można dokupić w promocyjnej cenie dodatki jak napój i ziemniaczki!

 Na stacjach AMIC Energy możliwa jest dostawa poprzez Glovo, Uber, Pyszne, czy Bolt Food, dlatego przekąski od Subway® można zamówić bezpośrednio do domu.

 

Źródło: AMIC Energy

Wróć