Praca w Izbie

Dołącz do naszego zespołu sprzedaży i marketingu

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie klientów (m.in. sprzedaż powierzchni targowej, reklamowej)
    i budowanie długotrwałych, dobrych relacji z klientami

a ponadto:

  • przygotowywanie i prezentacja ofert sprzedażowych
  • kompleksowa współpraca z klientami
  • prace organizacyjne związane z przygotowaniem eventów
  • realizowanie projektów marketingowo-sprzedażowych
  • obsługa organizacyjna spotkań biznesowych
  • prace organizacyjno-biurowe

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy z klientem biznesowym (w sprzedaży, marketingu)
  • mile widziane doświadczenie w organizacji eventów, spotkań, targów
  • łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów biznesowych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

 Oferujemy:

  • pracę zapewniającą wyzwania i nowe doświadczenia zawodowe
  • pracę przy wielu ciekawych projektach
  • pracę w przyjaznym, dynamicznym zespole
  • pracę w biurze w dogodnej lokalizacji (Centrum)

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2016 r. poz. 922).

CV prosimy przesyłać na adres praca@paliwa.pl