Strefa przedsiębiorcy

ZŁOTA STACJA 2016


Pierwsze miejsce w Konkursie ZŁota Stacja 2016 organizowanym przez Polską Izbę Paliw Płynnych została placówka PKN Orlen 7354 (34-600 Limanowa, Tarnowska 9) prowadzona przez firmę Uchacz Sp. z o.o.

Gratulujemy!

Drugie miejsce w konkursie zajęła stacja BALTICA Splendor Dariusz Serwach (09-440 Staroźreby, Worowice-Wyroby 1).
Trzecie miejsce Stacja Paliw Moya Ląd- Baśkiewicz Ląd (62-406 Lądek, Ląd 1)

Kwestia dobrej i silnej marki ma kluczowe znaczenie dla każdej działalności biznesowej. Nikogo nie trzeba przekonywać, jak istotna jest nie tylko dziś dla detalicznego segmentu polskiego rynku paliwowego. W dobie wysokiej, wciąż narastającej konkurencyjności, przedsiębiorca - operator stacji paliw, aby utrzymać zaufanie konsumentów/ klientów, musi nieustannie dbać o najwyższą jakość oferowanych towarów i świadczonych usług.

Realizując swe zadania statutowe, Polska Izba Paliw Płynnych organizuje konkurs Złota Stacja, który ma na celu promowanie najlepszych stacji paliw prowadzonych przez przedsiębiorców - członków Polskiej Izby Paliw Płynnych.

II miejsce

zajęła stacja BALTICA Splendor Dariusz Serwach

09-440 Staroźreby, Worowice-Wyroby 1

 

III miejsce

Stacja Paliw Moya Ląd- Baśkiewicz Ląd

62-406 Lądek, Ląd 1

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.