Strefa przedsiębiorcy

Wielodzietne rodziny oszczędzają na stacjach sieci LOTOS. Pierwsze efekty Programu Rodzina 500+

Ponad 1 mln zł zaoszczędziły wielodzietne rodziny korzystające z Karty Dużej Rodziny (KDR) na stacjach paliw sieci LOTOS.

LOTOS to pierwsza sieć stacji paliw, która przystąpiła do programu. Oferta sieci LOTOS to przede wszystkim tańsze paliwa oraz promocje dotyczące gastronomii i myjni samochodowych.

Współpraca LOTOSU z Ministerstwem Rodziny Pracy i Pomocy Społecznej ma wymierne korzyści nie tylko dla polskich rodzin. Warto podkreślić, że KDR to nie tylko program społeczny, ale także wykorzystana szansa na związanie klientów z marką LOTOS na dłużej.

550 tys. transakcji z użyciem KDR na stacjach LOTOS (od grudnia 2014) przekłada się wprost na zwiększenie liczby klientów, a co za tym idzie wpływa na zwiększenie wartości każdej transakcji (tzw. powiększenie koszyka zakupowego) oraz większe zyski ze sprzedaży paliw i usług gastronomicznych.

Efekt 500+: więcej klientów i większa konsumpcja 

Od drugiej połowy 2016 r. widać także pierwsze efekty działania Programu Rodzina 500+, który spowodował zwiększenie liczby transakcji o kilkanaście procent oraz zwiększenie wartości każdej transakcji o prawie 10% wśród rodzin wielodzietnych.

Karta Dużej Rodziny

KDR to pierwszy w Polsce ogólnopolski projekt wspierający duże rodziny. Dzięki współpracy rządu oraz firm i instytucji każda rodzina, z co najmniej trójką dzieci, może korzystać ze zniżek i ulg przygotowanych specjalnie dla nich.

Specjalna oferta rabatowa dla posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny na wybranych stacjach sieci LOTOS to:

  • rabaty na paliwa:
    • 5 gr/litr paliwa LOTOS: olej napędowy, LPG, Pb95 (benzyna bezołowiowa)
    • 10 gr/litr paliwa premium - LOTOS Dynamic Pb98 i LOTOS Dynamic Diesel
    • rabat 20% na wszystkie produkty gastronomiczne oferty Cafe Punkt
    • rabat 20% na myjnie samochodowe

Rabaty nie łączą się z ofertami promocyjnymi.

KDR jest dostępna na stacjach własnych sieci LOTOS oraz na wybranych stacjach franczyzowych, na terenie całego kraju. 

Mapka stacji LOTOS honorujących KDR.

WIĘCEJ czytaj w marcowym wydaniu miesięcznika "Paliwa Płynne"

Z pełną ofertą Grupy LOTOS tradycyjnie można zapoznać się podczas Międzynarodowych Targów STACJA PALIW - ich najbliższa edycja to 17-19 maja 2017 r., EXPO XXI, Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14

(fot. stoisko Grupy LOTOS na XXIII Międzynarodowych Targach STACJA PALIW 2016)

 

Wróć