Strefa przedsiębiorcy

Webinarium MF nt. e-PIT


11 stycznia 2019 r. (piątek), o godz. 11:00 odbędzie się webinarium dedykowane OPP i NGO - firmom paliwowym zwracamy tu na kontekst społecznej odpowiedzialności biznesu (ang. CSR).

Eksperci Ministerstwa Finansów odpowiedzą na ważne z perspektywy OPP pytania w aspekcie usługi Twój e-PIT, a także  o zmianach od 2019 r. w PIT dla organizacji pozarządowych jako płatników. Więcej informacji tu>>>link, na FB i TT.

W związku z dużym zainteresowaniem tematem nowej usługi Twój e-PIT, a szczególnie kwestiami przekazywania za jej pośrednictwem 1% na rzecz organizacji pożytku publicznego Ministerstwo Finansów uprzejmie informuje, że uruchomiło dedykowaną zakładkę z informacjami dla OPP, dostępną pod adresem: https://www.podatki.gov.pl/pit/dla-opp/ Informacje w zakładce podzielone są na trzy sekcje:

  • OPP jako beneficjent 1% - czyli jak przekazać 1% podatku w usłudze Twój e-PIT - > tu m.in. infografika, pytania i odpowiedzi do tworzenia których zaprosiliśmy także OPP
  • OPP jako płatnik – tj. informacje o zmianach od 1 stycznia 2019 r.
  • Kontakt

Źródło: MF

Wróć


Fatal error: Uncaught exception Exception with message Query error: Table './pipp_www/tl_search_index' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed (DELETE FROM tl_search_index WHERE pid='314') thrown in system/modules/core/library/Contao/Database/Statement.php on line 283
#0 system/modules/core/library/Contao/Database/Statement.php(254): Contao\Database\Statement->query()
#1 system/modules/core/library/Contao/Search.php(291): Contao\Database\Statement->execute('314')
#2 system/modules/core/classes/FrontendTemplate.php(310): Contao\Search::indexPage(Array)
#3 system/modules/core/classes/FrontendTemplate.php(121): Contao\FrontendTemplate->addToSearchIndex()
#4 system/modules/core/pages/PageRegular.php(189): Contao\FrontendTemplate->output(true)
#5 index.php(260): Contao\PageRegular->generate(Object(Contao\PageModel), true)
#6 index.php(444): Index->run()
#7 {main}