Strefa przedsiębiorcy

Usługi dodatkowe na myjniach EHRLE


Poza podstawową usługą mycia bezdotykowego w ofercie EHRLE znajdziemy szereg dodatkowych usług dostępnych na wybranych myjniach - mówi Sylwia Szamocka z działu marketingu firmy Ehrle 
 
- Na wybranych myjniach EHRLE klienci mogą skorzystać z rozmaitych programów dodatkowych. Począwszy od oprysku wstępnego na bazie mikroproszku ActivePower Pearl Micropowder, poprzez bardzo popularny system piany aktywnej EHRLE, aż po system szczotki zarówno proszkowej jaki i pianowej - wyjaśnia Sylwia Szamocka

Istotnym elementem usług dodatkowych na myjni jest niewątpliwie komfortowy system płatności. Coraz bardziej popularną formą płatności na myjniach EHRLE jest tzw. Central Payment System. Klienci mają możliwość płatności za mycie na wybranym stanowisku, nie tylko monetami, żetonami czy banknotami, ale także kluczem oraz kartą płatniczą. Wszystko to w jednym urządzeniu, które obsługuje całą myjnię. -  Oczywiście tradycyjny sposób płatności bezpośrednio na stanowisku mycia jest nadal możliwy. Klient sam decyduje która forma jest dla niego najwygodniejsza. Z punktu widzenia właściciela myjni rozwiązanie Centralnego Systemu Płatności jest zdecydowanie tańsze i bezpieczniejsze niż np. płatność kartą bezpośrednio na stanowisku mycia, gdzie czytniki narażone są na kontakt z wodą i częste awarie - dodaje ekspertka.

Często spotykanym wyposażeniem dodatkowym myjni są również rozmieniarki pieniędzy, pełniące także funkcję dystrybutorów oraz ładowarek kluczy lojalnościowych.
 
Nieodzownym elementem myjni samoobsługowych są z pewnością odkurzacze. Na myjniach EHRLE klienci mogą skorzystać z urządzeń bardzo skutecznych, które na prawdę odkurzają. Choć wydaje się to oczywista funkcja tego sprzętu, niestety na wielu myjniach odkurzacze nie spełniają swojej roli i mimo dużego wysiłku użytkowników nie zapewniają satysfakcjonujących rezultatów. Odkurzacze na myjniach EHRLE są wyposażone w takie same formy płatności jak cała myjnia.  Nową dodatkową usługą oferowaną na myjniach EHRLE jest także oprysk felg, dzięki któremu usatysfakcjonowani są nawet najbardziej wymagający użytkownicy myjni.
 
Właściciele wybranych myjni EHRLE idą o krok dalej i oferują swoim klientom również możliwość zakupu drobnych gadżetów do samochodu oraz środków do pielęgnacji w specjalnych automatach sprzedażowych. Takie wyposażenie dodatkowe jest już jednak indywidualną decyzją każdego właściciela myjni zależną od lokalnego potencjału i preferencji klientów.

Źródło: Ehrle (op.pb)

Wróć