Wiadomości

Trans Polonia z dużym wzrostem przychodów


Przychody Trans Polonii - operatora transportowo-logistycznego oferującego przewozy cysternowe paliw, płynnych surowców chemicznych i spożywczych oraz mas bitumicznych wyniosły 225,5 mln zł w 2017 r., co oznacza wzrost o 28% r/r - poinformowała spółka. 

- Trans Polonia S.A. ma za sobą dobry i udany rok: spółka zanotowała wzrost przychodów we wszystkich obszarach. Spodziewamy się, że trendy rynkowe w 2018 r., zarówno w Polsce, jak i w Europie będą nadal korzystne, co w połączeniu z jakością oferowanych usług i rosnącą pozycją konkurencyjną TPG może pozwolić nam na wypracowanie dalszych dwucyfrowych wzrostów - powiedział prezes Dariusz Cegielski, cytowany w komunikacie.

Osiągnięcie lepszych wyników było możliwe m.in dzięki koniunkturze sektora chemicznego w Europie oraz wzrostowi konsumpcji oleju napędowego o 16,6% i benzyny o 6,2% w Polsce Trzecim sprzyjającym obszarem było silne odbicie w drogowych inwestycjach infrastrukturalnych.

Źródło: Trans Polonia (op.pb)

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.