Strefa przedsiębiorcy

Total Lubrifiants i Grupa Kapitałowa Inter Cars ogłaszają europejską, strategiczną współpracę


Total Lubrifiants, wiodący gracz na światowym rynku środków smarnych oraz Grupa Kapitałowa Inter Cars, największy importer i dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych oraz pojazdów użytkowych w Europie Środkowo-Wschodniej ogłaszają europejską, strategiczną współpracę.

WIĘCEJ czytaj w grudniowym wydaniu miesięcznika „Paliwa Płynne". Z pełną ofertą TOTAL Polska można zapoznać się podczas organizowanych wyłącznie w Warszawie przez Polską Izbę Paliw Płynnych Międzynarodowych Targów STACJA PALIW, EXPO XXI, Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14.

Współpraca obu firm rozpoczęta w Polsce w 2015 roku rozszerza się teraz na pozostałe kraje Europy Środkowo-Wschodniej. Jako strategicznemu dostawcy, pozwoli to firmie Total na dystrybucję wszystkich swoich olejów silnikowych do całej sieci Inter Cars, w skład której wchodzi ponad 500 filii rozmieszczonych w 16 krajach Starego Kontynentu. Rozwinięta sieć sprzedaży i efektywna logistyka Grupy Kapitałowej Inter Cars umożliwią realizację sprawnych dostaw produktów na poszczególnych rynkach.
- Podpisanie tej umowy jest uhonorowaniem naszej dotychczasowej i owocnej współpracy. To swego rodzaju symbol, którym jasno dajemy sobie do zrozumienia, że wspólnie chcemy rozwijać się dalej na rynkach, na których obecny jest Inter Cars. To oczywiście będzie miało przełożenie na satysfakcję naszych klientów, którzy mogą spodziewać się jeszcze lepszej dostępności produktówmówi Maciej Oleksowicz, Prezes Zarządu Inter Cars SA.
Z drugiej strony Inter Cars korzysta z 45-letniego doświadczenia firmy Total i wzmacnia swoją ofertę produktami najwyższej jakości, takimi jak TOTAL QUARTZ. Jest to linia najlepszych olejów silnikowych na rynku, pokrywająca niemal w całości europejski park samochodowy i posiadająca specjalną formułę, chroniącą silnik przed mechanicznym zużyciem.
- To prawdziwa przyjemność widzieć, że umowa podpisana w 2015 roku pomiędzy Total Polska i Inter Cars otwiera nowe możliwości na poziomie europejskim. Nasze firmy podzielają wspólne wartości, którymi są otwartość i bliskość względem każdego klienta, dlatego z niecierpliwością czekam na efekty naszego partnerstwamówi Benoît Pimont, Dyrektor Generalny Total Polska.
- Od teraz nasza współpraca wkracza na zupełnie nową płaszczyznę. Dzięki nawiązanemu porozumieniu, klienci Inter Cars mogą liczyć na jeszcze lepszą dystrybucję i dostępność towarów marki Total. Jesteśmy przekonani, że w przyszłości korzyści będą się mnożyć i przyczynią się do wzrostu świadomości obu marek – dodał Wojciech Twaróg, Członek Zarządu Inter Cars S.A.

Na zdjęciu, od lewej:

Na dole: Maciej Oleksowicz – Prezes Zarządu Inter Cars S.A. i Anna Whitehouse - Executive Vice President Total Western Europe;
Na górze: Wojciech Twaróg – Członek Zarządu Inter Cars S.A., Dyrektor Sprzedaży i Marketingu; Benoit Pimont - Dyrektor Generalny Total Polska; Mariusz Mroczek – Dyrektor Handlowy w segmencie olejów i środków smarnych Inter Cars S.A.; Robert Sadowski – Dyrektor Sprzedaży w segmencie środków smarnych Total Polska; Ewa Kalinowska – Dyrektor Marketingu Total Polska.

WIĘCEJ czytaj w grudniowym wydaniu miesięcznika „Paliwa Płynne". Z pełną ofertą TOTAL Polska można zapoznać się podczas organizowanych wyłącznie w Warszawie przez Polską Izbę Paliw Płynnych Międzynarodowych Targów STACJA PALIW, EXPO XXI, Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14.

Źródło: TOTAL Polska

Wróć


Fatal error: Uncaught exception Exception with message Query error: Table './pipp_www/tl_search_index' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed (DELETE FROM tl_search_index WHERE pid='16986') thrown in system/modules/core/library/Contao/Database/Statement.php on line 283
#0 system/modules/core/library/Contao/Database/Statement.php(254): Contao\Database\Statement->query()
#1 system/modules/core/library/Contao/Search.php(291): Contao\Database\Statement->execute('16986')
#2 system/modules/core/classes/FrontendTemplate.php(310): Contao\Search::indexPage(Array)
#3 system/modules/core/classes/FrontendTemplate.php(121): Contao\FrontendTemplate->addToSearchIndex()
#4 system/modules/core/pages/PageRegular.php(189): Contao\FrontendTemplate->output(true)
#5 index.php(260): Contao\PageRegular->generate(Object(Contao\PageModel), true)
#6 index.php(444): Index->run()
#7 {main}