Strefa przedsiębiorcy

Strefa Eksperta na XXIII Międzynarodowych Targach STACJA PALIW


Międzynarodowym Targom STACJA PALIW towarzyszy specjalna Strefa Eksperta, gdzie przedsiębiorcy mogą spotkać się z urzędnikami i pozyskać bezpłatne porady od wysokiej klasy ekspertów z różnych dziedzin nauki i techniki, którzy na co dzień zajmują się problematyką rynku paliwowego oraz branż pokrewnych.

Na tegoroczne Targi zaproszeni zostali między innymi przedstawiciele Transportowego Dozoru Technicznego, Urzędu Dozoru Technicznego, Departamentu Inspekcji Handlowej Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Urzędu Regulacji Energetyki, Głównego Urzędu Miar oraz Okręgowego Inspektoratu Pracy w Warszawie. Eksperci pełniący dyżury w czasie trwania Targów chętnie odpowiedzą na nurtujące pytania i przedstawią propozycje rozwiązań. Zachęcamy zatem do spotkań i rozmów!

Udział w Strefie Eksperta potwierdzili:

Organizator XXIII Międzynarodowych Targów STACJA PALIW 2016, które odbędą się 11-13 maja w Centrum EXPO XXI w Warszawie przy ul. Prądzyńskiego 12/14, poza szeroką ofertą wystawienniczą, przygotował także wiele imprez i wydarzeń. Strefa Eksperta, Forum Dyskusyjne czy Strefa B2B to tylko wybrane punkty spotkań biznesowych z bogatego programu Targów. Znakomitą okazją do zdobycia wiedzy z wielu obszarów rynku jest również udział w Akademii Przedsiębiorcy

WIĘCEJ: czytaj w kolejnych wydaniach miesięcznika „Paliwa Płynne”

(opr.pb)

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.