Wiadomości

Pierwsza stacja Circle K


To testowa stacja w Opolu przy ul.Sosnkowskiego 18, obok MediaMarkt i Auchan.

Gotowe do uruchomienia są też na Autostradzie Bursztynowej [A1] MOP Lubień Południe (MOP-em satelitarnym: Lubień Północ zarządza BP Europa SE oddział w Polsce) i MOP Machnacz (MOP-em satelitarnym zarządza PKN Orlen). 

Marka Statoil jest w Polsce od 1993 r., kiedy ruszyła jej pierwsza stacja w Zakroczymiu. Na koniec 2016 r. było to 350 stacji – w tym 88 segmentu ekonomicznego 123. Systematycznie maleje udział w sieci stacji franczyzowych.

W 2012 r. Statoil Fuel & Retail, wydzieloną spółkę zarządzającą siecią detaliczną norweskiego koncernu narodowego odkupiła kanadyjska Alimentation Couche-Tard Inc., która w 2015 r. poinformowała o rebrandingu całej sieci do swej globalnej marki Circle K. W krajach skandynawskich proces ten zakończył niedawno. Od maja 2017 r. rebranding rusza w Polsce i będzie trwał około roku.

Formalnie marki Statoil nie ma w Polsce od 1 kwietnia 2016 r., kiedy firma Statoil Polska zmieniła nazwę na Circle K Polska.

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.