Wiadomości

Saudowie inwestują w rafinację


Jak informuje BiznesAlert.pl powołując się na Wedomosti, Saudi Aramco, koncern naftowy największego na świecie eksportera ropy naftowej, rozważa przejęcie aktywów w sektorze rafineryjnym.

W sprawie przejęcia aktywów do produkcji i obrotu od China National Petroleum Corp. (CNPC) będzie doradzał Saudom Deutsche Bank AG. To kontynuacja polityki odchodzenia od eksportu surowca na rzecz paliw gotowych. W czerwcu tego roku po osiągnięcie pełnych mocy wytwórczych przez rafinerię w Yanbu światowy rynek zalała fala saudyjskiego diesla, co radykalnie obniżyło ceny. NIe należy się jednak spodziewać rewolucji na rynku europejskim. Obecnie Saudi Aramco stawia bowiem na wzmocnienie więzi z klientami azjatyckimi. Niedawno Bloomberg informował, że w najbliższym czasie na zakup aktywów i rozwój inwestycji za granicą koncern planuje wydać ok. 70-80 mld euro.

WIĘCEJ: czytaj listopadowym wydaniu miesięcznika „Paliwa Płynne”

Nowości branżowych szukaj na:

XXIII Międzynarodowych Targach STACJA PALIW 2016

11-13 maja 2016r. w EXPO XXI w Warszawie

od ćwierć już wieku organizowanych pod tym znakiem:

(op.zp)

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.