Auto-Flota

Samochody na metan Fiat Chrysler Automobiles we flocie Grupy Italgas


Od przekazania pierwszych egzemplarzy w dniu 18 grudnia br., rozpoczęła się wymiana całej floty służbowych samochodów Italgas. Zastąpią je auta Fiat Chrysler Automobiles (FCA) zasilane metanem.

Dla Italgas – najważniejszego operatora we Włoszech i trzeciego w Europie pod względem dystrybucji gazu ziemnego – jest to istotny etap, który ma na celu ograniczenie szkodliwych emisji do atmosfery, przyczyniając się do uzyskania czystszego powietrza w miastach, w których firma działa.

Przejście na metan służbowej floty - pierwszej we Włoszech, która dokonała tego w całości – jest jedną z inicjatyw podejmowanych w ramach planu przemysłowego Italgas 2017-2023, który przewiduje także stworzenie ponad 120 stacji tankowania gazu ziemnego w ramach 40 specjalnie przygotowanych obszarów technicznych. W ciągu następnych 12 miesięcy, około 2500 samochodów, aktualnie tworzących flotę Grupy Italgas, zostanie zastąpionych najnowszymi modelami „natural power" FCA: Panda, Panda Van, Fiorino, 500L, Doblò, Qubo i Ducato – wszystkie oczywiście zasilane metanem, zgodnie z wymogami Italgas, dla którego zrównoważony rozwój oraz efektywność to fundamenty dalszych sukcesów.

Źródło: FCA Polska S.A.

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.