Strefa przedsiębiorcy

Rynek kart paliwowych - specjalnie dla miesięcznika "Paliwa Płynne" komentuje Piotr Sokołowski, dyrektor Działu kart BP


Rynek kart paliwowych jest już mocno nasycony, szczególnie w zakresie podstawowej oferty. Klienci mają coraz większe oczekiwania. Tylko te firmy, które potrafią na czas je dostrzec i uwzględnić w swojej propozycji rynkowej mają szansę na uzyskanie przewagi konkurencyjnej - mówi Piotr Sokołowski, dyrektor Działu kart BP.

"BP jest liderem w sektorze kart paliwowych. Nasza ofert była jedną z pierwszych na rynku. To wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy ekspertem w tej dziedzinie. Od lat badamy rynkowe trendy. Potrafimy wsłuchiwać się w oczekiwania naszych Klientów, dlatego możemy zapewnić im ciekawą i konkurencyjną ofertę.

[...] Karta BP PLUS to kompleksowe narzędzie pozwalające optymalnie zarządzać flotą samochodów i w pełni kontrolować wszystkie wydatki na paliwo. Umożliwia bezgotówkowe regulowanie opłat za wybrane produkty i usługi na ponad 18 000 stacji zrzeszonych w porozumieniu Routex: Aral, BP, Circle K, Eni i OMV.

[...] Kolejnym ważnym elementem oferty kart paliwowych BP PLUS jest bardzo atrakcyjna opcja zwrotu podatku VAT i akcyzy w trybie ekspresowym oraz regulowania opłat za wszystkie opłaty i usługi drogowe, w tym wszystkie płatne autostrady w Polsce.

Rośnie też sukcesywnie ilość firm korzystających z autorskiej aplikacji BP FleetExpert wspomagającej zarządzanie flotą, która dzięki swojej elastycznej strukturze jest w stanie dostosować się do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa.[...]

[...]Na uwagę, zwłaszcza firm transportowych zasługuje też nowatorski system telematyczny BP FleetMove opracowany wspólnie z firmą ASTRATA. Umożliwia on bezpośrednią komunikację pomiędzy biurem a pojazdem i wysłanie oraz odbieranie zleceń wraz z możliwością przesyłania dokumentów w postaci plików jpg oraz pdf. Pozwala na kontrolowanie zużycia paliwa, stylu jazdy kierowcy i monitorowanie pojazdu. System wspomaga też kierowców sugerując im optymalny sposób jazdy do zaplanowanego celu. Zastosowana w urządzeniu nawigacja wraz z wbudowaną opcją HD Traffic na bieżąco podaje utrudnienia w ruchu. BP FleetMove jest również przystosowany do integracji z innymi systemami do zarządzania flotą stosowanymi przez firmy transportowe obejmującymi m.in. przestrzeganie czasu pracy kierowcy, raportowanie istotnych wskaźników efektywności, jak również wielu innych funkcji. Wszystkie systemy zintegrowane z naszą kartą mają na celu ułatwić pracę i przynosić oszczędność zarówno czasu jak i pieniędzy.

[...] W 2016 r. otworzyliśmy 31 nowych stacji BP: 14 to nowo wybudowane stacje własne oraz 17 nowo pozyskanych stacji partnerskich".

WIĘCEJ czytaj w lutowym wydaniu miesięcznika "Paliwa Płynne"

Z pełną ofertą BP Europa SE  Oddział w Polsce tradycyjnie można zapoznać się podczas Międzynarodowych Targów STACJA PALIW - ich najbliższa edycja to 17-19 maja 2017 r., EXPO XXI, Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14

(fot. stoisko BP na XXIII Międzynarodowych Targach STACJA PALIW 2016)

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.