Strefa przedsiębiorcy

Rok 2015 to intensywny rok inwestycji w Polsce dla BP


Pod koniec 2015 r. sieć BP osiągnęła w Polsce wielkość ponad 500 stacji. To kolejny krok milowy w historii koncernu Sprzedaż paliw w sieci rosła w tempie zgodnym do zakładanych planów.

Prognozy na kolejne lata też są optymistyczne. BP planuje kontynuację inwestycji na polskim rynku. - Polska to jeden z niewielu europejskich krajów, który nieustannie utrzymuje wzrost gospodarczy. Chcemy w tym rozwoju uczestniczyć, otwierając corocznie po kilkadziesiąt stacji paliw, inwestując średnio ok. 100 mln zł rocznie. Niestety, pomimo zmian w obowiązujących przepisach, w 2015 r. nadal widać było negatywny wpływ tzw. szarej strefy na konkurencyjność w obrocie paliwami. Z jakimi problemami będzie musiała zmierzyć się branża w 2016 r.? Z pewnością polski rynek paliwowy ma potencjał do inwestowania. Ograniczanie szarej strefy, głównej bolączki baraży paliwowej w Polsce oraz przejrzyste zasady podatkowe i gospodarcze będą miały wpływ na atrakcyjność tej sfery biznesu - mówi Piotr Pyrich, Dyrektor Generalny, BP Europa SE, Oddział w Polsce.

WIĘCEJ: czytaj w kolejnych wydaniach miesięcznika „Paliwa Płynne”

XXIII Międzynarodowe Targi STACJA PALIW 2016, 11-13 maja 2016 r. EXPO XXI Warszawa    

(opr.zp)

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.