Wiadomości

Przygotowania do XVII edycji Międzynarodowych Targów Stacja Paliw 2010. Technika. Paliwa. Ekologia. Energia. Myjnie ruszyły pełną parą.

W dniach 12-14 maja 2010 odbędzie się już siedemnasta edycja corocznej imprezy branży paliwowej. Pomimo, iż tak niedawno rozpoczęto przygotowania już blisko  czterdzieści firm potwierdziło swój udział w Stacji Paliw 2010. Są to głównie firmy, które od lat prezentują swoją ofertę w trakcie tej Wystawy, koncerny paliwowe, firmy oferujące wyposażenie stacji paliw(zbiorniki, dystrybutory), firmy zajmujące się reklamą i wizualizacją stacji, wyposażeniem sklepu i baru, silną grupę stanowią producenci myjni samochodowych oraz środków chemicznych dla myjni, który będą prezentowali swoje oferty zarówno w hali jak i na terenie otwartym.

Więcej szczegółów na oficjalnej stronie internetowej targów www.targi.paliwa.plźródło: PIPP

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.