Strefa przedsiębiorcy

Przygotowania do XVII edycji Międzynarodowych Targów Stacja Paliw 2010. Technika Paliwa. Ekologia. Energia. Myjnie. rozpoczęte.

Polska Izba Paliw Płynnych - Organizator Międzynarodowych Targów Stacja Paliw informuje o rozpoczęciu przygotowań do XVII edycji corocznej, majowej imprezy, odbędzie się ona w dniach 12-14 maja 2010r. w Centrum Wystawienniczym EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Tylko do końca listopada promocyjna cena powierzchni w hali.
Nie tylko paliwo
 
"Stacja Paliw 2010" to kolejna edycja targów adresowanych do firm działających w szeroko pojętej branży paliwowej. Trzon Wystawy stanowią firmy oferujące produkty, usługi i systemy niezbędne do budowy i eksploatacji nowoczesnej, bezpiecznej i ekologicznej stacji paliw. Coraz silniejsze grono wystawców tworzą firmy zajmujące sie tzw. infrastrukturą przystacyjną. Należy tu wymienić m.in. czołowych polskich i europejskich producentów myjni samochodowych, firmy oferujące wyposażenie dla przystacyjnego sklepu, baru, motelu, warsztatu samochodowego.
 
Szerszy zakres targów
 
Profil targów rozszerzył się w ostatnich latach, ponieważ i stacje stały się bardziej złożonymi i rozbudowanymi obiektami o wielu funkcjach i szerokiej ofercie. Obok tradycyjnych paliw stacje coraz częściej oferują eko-paliwa, mieszanki Paliw tradycyjnych i biokomponentów. Poszukuje się nowych,
tańszych, bardziej ekologicznych źródeł napędu. Dlatego do udziału zapraszamy także wszystkie firmy działające w sektorze Paliw i energii ze źródeł odnawialnych.
 

Więcej na

www.targi.paliwa.pl
źródło: PIPP

Wróć