Wiadomości

Prezent trzykrotnie destylowany

Bushmills – whiskey z najstarszej działającej na świecie destylarnit o propozycja dla tych, którzy poszukują indywidualizmu, odrzucając najpopularniejsze masowe produkty.

W 1608 r. Sir Thomas Philips otrzymał królewską licencję na destylację" wody życia". Dziś destylarnia we Bushmills (hrabstwo Antrim, w Irlandii Północnej) jest najstarszą działającą na świecie. Właśnie tu od ponad 400 lat powstaje Bushmills Original. W specjalnej ofercie świątecznej whiskey dostępna jest w pełnym tradycyjnej elegancji zestawie upominkowym.

Bushmills Original jest kompozycją trzykrotnie destylowanej whiskey jęczmiennej (malt) z delikatnymi irlandzkimi whiskey zbożowymi (grain). To whiskey o bogatym, pełnym charakteru smaku świeżych owoców i wanilii, z wyraźnie wyczuwalną nutą przypraw w finiszu. Tradycyjna, prosta, oryginalnie tłoczona butelka i pełna charakteru surowa, ale elegancka etykieta czynią z Bushmills trunek ponadczasowy. Bushmills to pasja, którą warto dzielić.
Specjalnie przygotowany przez markę na okres świąteczny zestaw upominkowy składa się z 70 cl 40% Bushmills Original oraz dwóch oryginalnych szklanek do serwowania. Opatrzone tłoczonymi historycznymi logotypami opakowanie, w lśniącym miedzianym kolorze destylującej kadzi, dopełnia całości. Zestaw upominkowy Bushmills dostępny jest w szerokiej dystrybucji obejmującej sieci handlowe oraz tradycyjne punkty handlowe.

Dystrybutor: Diageo Polska Sp. z o. o.
Diageo to producent i dystrybutor jednych z najbardziej znanych marek alkoholowych na świecie z kategorii alkoholi mocnych, win i piw, m.in. takich jak: Bushmills, Johnnie Walker®, Guinness, Smirnoff, J&B, Baileys, Jose Cuervo, Tanqueray, Captain Morgan, Crown Royal, wina Beaulieu Vineyard i Sterling Vineyards. Diageo jest międzynarodową firmą prowadzącą sprzedaż w 180 krajach na całym świecie. Firma jest notowana na giełdach w Nowym Jorku i Londynie.

Wróć


Fatal error: Uncaught exception Exception with message Query error: Table './pipp_www/tl_search_index' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed (DELETE FROM tl_search_index WHERE pid='9033') thrown in system/modules/core/library/Contao/Database/Statement.php on line 283
#0 system/modules/core/library/Contao/Database/Statement.php(254): Contao\Database\Statement->query()
#1 system/modules/core/library/Contao/Search.php(291): Contao\Database\Statement->execute('9033')
#2 system/modules/core/classes/FrontendTemplate.php(310): Contao\Search::indexPage(Array)
#3 system/modules/core/classes/FrontendTemplate.php(121): Contao\FrontendTemplate->addToSearchIndex()
#4 system/modules/core/pages/PageRegular.php(189): Contao\FrontendTemplate->output(true)
#5 index.php(260): Contao\PageRegular->generate(Object(Contao\PageModel), true)
#6 index.php(444): Index->run()
#7 {main}