Strefa przedsiębiorcy

Ponad 200 stacji MOYA w całej Polsce!


Sieć stacji paliw MOYA zrealizowała ambitny plan i ma ponad 200 stacji w swych barwach. Realizacja strategicznego celu pozwoliła wyznaczyć kolejny - do końca 2023 r. w ramach sieci MOYA ma działać 350 stacji.

WIĘCEJ czytaj w lutowym wydaniu miesięcznika "Paliwa Płynne". Z pełną ofertą ANWIM SA i sieci MOYA można zapoznać się podczas organizowanych wyłącznie przez Polską Izbę Paliw Płynnych XXVI Międzynarodowych Targów STACJA PALIW 2019, na terenie EXPO XXI, Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14

MOYA, marka należąca do polskiej spółki ANWIM SA, ma już 202 placówki z charakterystycznym ludzikiem (MOY-kiem) na wiacie. Na trzech z nich właścicieli stacji planują uruchomić sprzedaż w bieżącym miesiącu.

 – Ubiegły rok możemy zaliczyć do bardzo udanych, ponieważ powiększyliśmy sieć aż o 40 stacji! Cieszymy się tym bardziej, że nie tylko zrealizowaliśmy bardzo ambitny plan rozbudowy sieci, lecz również pozyskaliśmy nowego inwestora - w postaci funduszu Enterprise Investors. Dodatkowe źródła finansowania pozwolą na dalszy intensywny rozwój w ciągu najbliższych 5 lat. Nasz sukces zawdzięczamy korzystnym warunkom współpracy z partnerami oraz efektywnej pracy całego zespołu w MOYA. W nadchodzącym roku, oprócz realizacji założeń, firma będzie świętowała dekadę działalności na polskim rynku – powiedział Rafał Pietrasina, prezes ANWIM SA.

 MOYA to obecnie 6. największa sieć paliw w Polsce. Najbliższe plany sieci to 350 stacji do końca 2023 r. Stacje sieci MOYA, obecne we wszystkich województwach przy głównych trasach tranzytowych, drogach lokalnych i w miastach, oferują pełną gamę usług: od sprzedaży paliwa, przez koncept gastronomiczny Caffe MOYA, sklep z produktami pod własną marką, aż po ofertę dla klientów biznesowych i atrakcyjny program flotowy MOYA firma.

 Źródło: ANWIM SA, fot. arch. Międzynarodowych Targów STACJA PALIW

Wróć