Działania Izby

PIPP i UDT we wspólnej kampanii edukacyjnej dot. bezpiecznej eksploatacji butli LPG

Urząd Dozoru Technicznego i Polska Izba Paliw Płynnych podpisały list intencyjny dotyczący współpracy w ramach kampanii edukacyjnej, która ma na celu popularyzację wiedzy o bezpiecznej eksploatacji butli LPG. Działania w ww. zakresie będą prowadzone m.in. podczas XXIII Międzynarodowych Targów STACJA PALIW 2016.

Niewłaściwe użytkowanie butli LPG prowadzi do licznych i niebezpiecznych wypadków, także śmiertelnych. Ze względu na powagę i skalę problemu UDT i PIPP podjęły decyzję o połączeniu sił, aby zwiększyć zasięg realizowanych działań edukacyjno-prewencyjnych. W piątek 18 marca w warszawskiej siedzibie UDT list intencyjny w tej sprawie podpisali: prezes Polskiej Izby Paliw Płynnych Halina Pupacz i prezes Urzędu Dozoru Technicznego Mieczysław Borowski.

– Z dużą satysfakcją kolejny raz rozwijamy współpracę z Urzędem Dozoru Technicznego – tym razem w kampanii społecznej dotyczącej infrastruktury gazowej – komentuje Halina Pupacz, prezes Polskiej Izby Paliw Płynnych.Statutowe zadania Polskiej Izby Paliw Płynnych, obchodzącej w tym roku 25-lecie działalności, to bowiem m.in. jak najszersze popularyzowanie wiedzy technicznej oraz inicjowanie i wspieranie działań zmierzających do poprawy bezpieczeństwa eksploatacji infrastruktury paliwowej, w tym infrastruktury krytycznej, odpowiedzialnej za utrzymanie bezpieczeństwa energetycznego Polski.

– Co roku szerokie rzesze odwiedzających stoiska naszych wystawców w EXPO XXI mogą przekonać się, że wszystkie te cele Izba realizuje właśnie m.in. poprzez organizowane tradycyjnie w maju w Warszawie Międzynarodowe Targi STACJA PALIW, największe wydarzenie tego typu w Europie Środkowo-Wschodniej.

Nasze Targi to bowiem nie tylko spotkanie branży Małych i Średnich Przedsiębiorstw (MŚP). Warto pamiętać, że to od kondycji naszej branży, jako najwrażliwszego z elementów funkcjonowania państwa, zależy przecież ogólny stan narodowej gospodarki.

Jeśli mowa o Międzynarodowych Targach STACJA PALIW, oczywiście tradycyjnie zachęcam do głosowania w konkursach: targowym na „Produkt Roku” (patrz: targi.paliwa.pl i paliwa.pl) oraz izbowym na „Złotą Stację Roku” – wyniki tego ostatniego również zostaną ogłoszone na Targach (patrz: złotastacja.paliwa.pl) – mówi Halina Pupacz, prezes Polskiej Izby Paliw Płynnych.

WIĘCEJ: czytaj w kwietniowym wydaniu miesięcznika „Paliwa Płynne”

Jeżeli zależy Ci na bezpieczeństwie energetycznym Polski, odwiedź koniecznie XXIII Międzynarodowe Targi STACJA PALIW 2016, 11-13 maja 2016 r. EXPO XXI Warszawa 

(op.zp)

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.