Wiadomości

Pierwsze efekty obławy KAS przy granicy z Niemcami


Pierwszego dnia kontroli prowadzonej przez funkcjonariuszy KAS w woj. lubuskim zatrzymano transport 100 tys. litrów oleju opałowego.

Jak informuje rzeczniczka Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze Ewa Markowicz, paliwo było przewożone w trzech cysternach, które wjechały do kraju przez b. przejście w Łęknicy. Transport nie został zarejestrowany w systemie SENT, a dokumentacja przewozowa budziła wątpliwości, dlatego cysterny zostały zabezpieczone do wyjaśnienia. Jeśli okaże się, że transport był nielegalny, wówczas jego organizatorzy  zostaną pociągnięci do odpowiedzialności karno-skarbowej.

Źródło: PAP (op.pb)

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.