Auto-Flota

PETROSTER z ofertą elektromobilności


- Od stycznia 2018 r. weszliśmy na nowy rynek. Jesteśmy obecnie autoryzowanym przedstawicielem spółki EV+, która jest przedstawicielem punktów ładowania pojazdów elektrycznych oraz hybryd. W związku z tym możemy sprzedawać, montować i serwisować „słupki” do ładowania pojazdów elektrycznych firm: ENSTO, GARO, ABB czy DELTA Energy System oraz system do bezgotówkowego rozliczania transakcji EV+. Począwszy od urządzeń do domowego użytku, przez średnie (np. do galerii handlowych), po superładowarki na stacje paliw – informuje nas Adam Koźbiał, dyrektor handlowy spółki PETROSTER-SERWIS, wystawcy XXV Międzynarodowych Targów STACJA PALIW 2018.

WIĘCEJ czytaj w lutowym wydaniu miesięcznika "Paliwa Płynne"

Z szeroką ofertą elektromobilności [pojazdów elektrycznych, ładowarek EV oraz infrastruktury towarzyszącej] zapoznasz się podczas organizowanych wyłącznie przez Polską Izbę Paliw Płynnych XXV Międzynarodowych Targów STACJA PALIW 2018, w dniach 9-11 maja 2018 r., na terenie EXPO XXI, Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14

WIĘCEJ czytaj w lutowym wydaniu miesięcznika "Paliwa Płynne"

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.