Wiadomości

ORLEN uruchamia pionierską usługę dla klientów flotowych

PKN ORLEN, jako pierwszy na rynku, udostępnia klientom Programu FLOTA unikatowy system, który umożliwi pełną kontrolę parametrów monitoringu GPS zestawionych z wydatkami paliwowymi na stacjach Koncernu. Wprowadzone rozwiązanie pozwoli na wygenerowanie oszczędności w kosztach użytkowania i zarządzania flotą samochodową, a także zwiększy bezpieczeństwo transakcji.

 Rozwiązanie Monitoring GPS zostało przygotowane przez PKN ORLEN we współpracy z IMPEL SECURITY POLSKA i jest skierowane zarówno do flot samochodów ciężarowych, jak i osobowych.  Każdy nowy klient, korzystający z karty FLOTA, który zamontuje w aucie system GPS firmy IMPEL SECURITY POLSKA otrzyma indywidualne konto w dedykowanym portalu z aktualnym podglądem lokalizacji pojazdu oraz stanem zatankowanego na tym obiekcie paliwa. Jednocześnie system będzie informował o wszelkich niezgodnościach w związku z użytkowaniem flotowych pojazdów w ramach firmy.

 To już druga, po mobiParkingu, innowacyjna usługa wprowadzona w ramach programu FLOTA. Żaden z dostawców kart paliwowych obecnych na rynku, nie oferuje rozwiązania bezpośrednio łączącego monitoring GPS z rozliczaniem kosztów paliwa, także dla aut osobowych. To właśnie ułatwienia, zwiększające komfort zarządzania flotą, umożliwiają PKN ORLEN umocnienie pozycji lidera na tym rynku – podkreślił Sergiusz Kucharz, Dyrektor Działu Sprzedaży Kart Flotowych PKN ORLEN.

 Elementem wyróżniającym system Monitoring GPS jest zebranie w jednym miejscu danych umożliwiających bieżącą weryfikację i porównanie ilości zatankowanego paliwa, z transakcją dokonaną przy użyciu karty FLOTA. Informacje zapisane na serwerze pochodzą z zamontowanych w pojazdach nadajników GPS, które lokalizują pozycję pojazdu i przesyłają najważniejsze dane – lokalizację, ilość paliwa, prędkość lub informację o postojach. Pozostałe informacje ułatwiające weryfikację pochodzą z systemu flotowego PKN ORLEN.

 Wprowadzone przez PKN ORLEN rozwiązanie ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa transakcji. Każde zdarzenie, odbiegające od informacji zakodowanych w systemie, jest bardzo szybko raportowane. W związku z tym, właściciele flot samochodowych, mogą uniknąć jakichkolwiek nadużyć w związku z użytkowaniem służbowych pojazdów i w ten sposób wygenerować oszczędności na paliwie.

Jednocześnie system cechuje wygoda użytkowania. Zastosowane rozwiązanie eliminuje konieczność przygotowywania żmudnych porównań, kompilowania danych z różnych systemów czy korzystania z dedykowanych programów. Dzięki usłudze Monitoring GPS we FLOCIE, bieżące porównanie danych jest dostępne od ręki.

 PKN ORLEN  konsekwentnie poszerza portfolio kart paliwowych i dba o rozwój już funkcjonujących produktów. Program FLOTA, oprócz bezgotówkowego tankowania i zbiorczych faktur z odroczonymi płatnościami oferuje szereg usług dodatkowych takich jak serwisowanie pojazdów, mobiParking, viaTOLL czy płatności za autostrady.

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.