Strefa przedsiębiorcy

ONICO z dwiema nowymi umowami na dostawy LPG


Pod koniec 2017 r. ONICO zawarło umowę na dostawy hurtowe i dystrybucję gazu płynnego (LPG) do pojazdów samochodowych z jedną z czołowych spółek paliwowych działających w Polsce.

Tym samym stało się wyłącznym dostarczycielem LPG do ok. 100 wyznaczonych stacji kontrahenta. Umowa zawarta została do końca bieżącego roku.

Ponadto ONICO rozwija eksport LPG w kierunku Europy Południowej. W 2018 r.spółka podpisała istotną umowę sprzedaży i dostaw hurtowych gazu płynnego (LPG) do pojazdów samochodowych w tym regionie. ONICO zakłada, że obroty związane z podpisaną umową przekroczą 20% kapitałów własnych.

ONICO jest jednym z największych importerów LPG w Polsce. Mocną pozycję w tym segmencie zawdzięcza m.in. własnemu terminalowi morskiemu w Gdyni służącemu do przeładunku tego paliwa ze statków na cysterny kolejowe i samochodowe. Terminal obsługuje statki o masie do 4000 ton gazu płynnego, a jego zdolności przeładunkowe to 250 tys. ton gazu płynnego rocznie.

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.