Strefa przedsiębiorcy

ONICO z Diamentem Forbesa 2018


Pierwsze miejsce w województwie mazowieckim oraz trzecie miejsce na liście ogólnopolskiej. Dynamiczny rozwój ONICO doceniony w prestiżowym rankingu Diamenty Forbesa 2018.

Już po raz jedenasty miesięcznik Forbes wyróżnił najszybciej rosnące firmy i najlepsze przedsiębiorstwa. ONICO stanęło na czele rankingu mazowieckiego dzięki zwiększeniu swojej wartości aż o 137,37 % (z przychodami na poziomie ponad 3,1 mld zł). Spółka zajęła także trzecie miejsce w ogólnym rankingu Diamentów Forbesa, w kategorii firm o przychodach powyżej 250 mln zł.

W tegorocznej edycji Diamentów Forbesa aż sześć na dziesięć największych firm w Polsce zanotowało ponad 100 procent wzrostu wartości. Jak podkreślają autorzy rankingu rok 2017 nie był łatwy dla polskich firm, co odzwierciedlają m.in. wskaźniki gospodarcze. Mimo to są firmy, które potrafią się dopasować do rzeczywistości rynkowej w taki sposób, by rosnąć, i to w niebanalnym stylu.

W sumie, w zestawieniu miesięcznika Forbes znalazło się prawie 2 tys. firm.

Pełna lista tegorocznych laureatów Diamentów Forbesa – na stronie Organizatora

WIĘCEJ czytaj w lutowym wydaniu miesięcznika "Paliwa Płynne"

Z pełną ofertą ONICO SA można było zapoznasz się podczas organizowanych wyłącznie przez Polską Izbę Paliw Płynnych XXIV Międzynarodowych Targów STACJA PALIW 2017, na terenie EXPO XXI, Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14

WIĘCEJ czytaj w lutowym wydaniu miesięcznika "Paliwa Płynne"

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.