Prawo

Odebrał paragon ze stacji paliw i wygrał samochód


31 maja 2017 r. przed gmachem Ministerstwa Finansów odbyło się 18. wręczenie nagrody głównej Opla Astry i 6. wręczenie nagrody specjalnej Opla Insigni w Narodowej Loterii Paragonowej.  Ostatnią premiowaną branżą była sprzedaż detaliczna paliw do pojazdów silnikowych na stacjach paliw. Polska Izba Paliw Płynnych, realizując swe statutowe zadania wspierania uczciwej konkurencji w obrocie gospodarczym, była partnerem akcji.

Finałowi zwycięzcy: pani Elżbieta z Grudziądza i pan Bronisław z Gorlic z radością odebrali kluczyki do swoich samochodów z rąk wiceministra finansów Pawła Gruzy. Podczas spotkania ze zwycięzcami minister podziękował im za udział w loterii: „Jesteśmy bardzo zadowoleni, że rozdajemy tak cenne nagrody w słusznej sprawie. Ministerstwo Finansów intensywnie walczy z nieuczciwymi praktykami, takimi jak niewykazywanie obrotu czy niezarejestrowana sprzedaż. Loteria paragonowa jest jednym z elementów, który ma budować świadomość społeczeństwa odnośnie uczciwego obrotu. Wiążemy nadzieje z kolejnymi edycjami, już teraz zapraszam do brania w nich udziału" – powiedział Paweł Gruza.

Źródło: MF (op.pb)

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.