Wiadomości

Nowe zbiorniki na zachodzie Polski

Apexim AB, mając na względzie bezpieczeństwo energetyczne kraju, wybudował dwa zbiorniki o pojemności 20 tys.m3 każdy w bazie magazynowej w Mirostowicach Dolnych. Będą one przeznaczone do magazynowania benzyny Pb 95, na potrzeby własne oraz firm zewnętrznych w ramach tzw. „usługi biletowej” związanej z koniecznością tworzenia obowiązkowych zapasów paliw płynnych.

- Wartość Bazy Paliw w Mirostowicach Dolnych, po modernizacji szacowana jest na około 60 mln zł informuje nas kierownik Biura Apeximu AB Anna Czchowska - Obiekt posiada także front nalewczy przystosowany do załadunku autocystern z bardzo wydajnymi (prędkość nalewu wynosi 2,5 tys. litrów/minutę) i nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi. Ponadto jest on przystosowany do oddolnego nalewu autocystern wraz z elektronicznym systemem dozowania biokomponentów oraz dodatków uszlachetniających.
Apexim AB to jedna z najbardziej znanych paliwowych firm na Zachodzie Polski. Oprócz bazy magazynowej posiada także sieć stacji paliw zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie granicy. Firma od wielu lat jest laureatem plebiscytu „Gazele Biznesu” i co roku znajduje się na „Liście 500” największych przedsiębiorstw w Polsce, sporządzaną przez „Rzeczpospolitą”.
 
źródło: Apexim AB

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.