Strefa przedsiębiorcy

Następne 7 PetroMATów w dużej firmie z branży budowlanej !


POLBUD - POMORZE Sp. z o.o., światowy lider w projektowaniu i wykonawstwie wzmocnień podłoża gruntowego w technologii mikrowybuchów oraz pionier w stosowaniu technologii pipe roofing (bezwykopowa metoda wykonywania tuneli i przejść podziemnych) w Polsce, po skrupulatnej analizie różnych ofert zdecydowała się na zakup automatyki stacji paliw PetroConsulting Sp. z o.o..

- Dostarczyliśmy sześć automatów dla stałych stacji i jeden dla stacji mobilnej na 24V. Wszystkie instalacje oprócz terminali PetroMAT, wyposażone zostały także w najbardziej precyzyjne przepływomierze tłokowe TQM o dokładności 0,1% oraz hydrostatyczne sondy poziomu paliwa z pomiarem temperatury, umożliwiające rozliczenia paliwa w temperaturze referencyjnej 15oC. Całością, jak w innych instalacjach, zarządza oprogramowanie webowe, czyli system PetroManager NET. Pełna instalacja wszystkich automatów objęta została wydłużoną do 3 lat gwarancją i umową szybkiego serwisu. Co oznacza, że Inwestor ma pełne wsparcie i zapewnione funkcjonowanie swoich stacji w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach na wszystkich swoich budowach - informuje Polską Izbę Paliw Płynnych Arkadiusz Szymański, wiceprezes PetroConsulting Sp. z o.o.

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.