Wiadomości

Najwyższa w historii wartość marki ORLEN


Marka ORLEN jest warta już ponad 4,5 mld zł. Tym samym Koncern pobił swój zeszłoroczny rekord i po raz dziewiąty z rzędu otrzymał tytuł Najcenniejszej Polskiej Marki.


Nieprzerwanie od 2007 roku marka ORLEN znajduje się na czele Rankingu Najcenniejszych Polskich Marek. W tym roku jej wartość wyniosła 4503,8 mln zł, i była o ponad 100 mln zł wyższa niż przed rokiem.

Mimo tego że już wiele razy stawaliśmy na tym podium, za każdym razem wyróżnienie to coraz bardziej nas cieszy, bo w obecnych czasach coraz trudniej wyróżnić się na tle konkurentów. Dlatego dzisiaj stawiamy na to co ponadczasowe - emocje i uczucia, mając nadzieję, że marka ORLEN będzie zawsze najbliżej. – powiedział Leszek Kurnicki, Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu.

Była to dwunasta edycja Rankingu Najcenniejszych Polskich Marek, ogłaszanego przez dziennik Rzeczpospolita. Ranking przygotowywany jest w oparciu o kryteria finansowe i badania opinii konsumentów.

WIĘCEJ: czytaj w kolejnych wydaniach miesięcznika „Paliwa Płynne” 

XXIII Międzynarodowe Targi STACJA PALIW 2016, 11-13 maja 2016 r. EXPO XXI Warszawa    

Organizator:

(opr.pb)

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.