Wiadomości

Ministerstwo Energii przejmuje nadzór właścicielski nad spółkami paliwowymi


Zgodnie z ustawą o działach administracji rządowej z 11 lutego 2016 r. nadzór właścicielski nad spółkami energetycznymi z dniem 1 lipca 2016 r. przechodzi z Ministerstwa Skarbu Państwa do Ministerstwa Energii.

Wejście w życie ustawy spowodowało przejęcie przez Ministerstwo Energii nadzoru właścicielskiego nad spółkami paliwowymi: Grupa LOTOS S.A., PKN ORLEN S.A., Siarkopol Gdańsk S.A., Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A., LOTOS Petrobaltic S.A., Przedsiębiorstwo Przeładunku Paliw Płynnych „NAFTOPORT” Sp. z o.o.

Źródło: ME

Więcej w kolejnym numerze miesięcznika "Paliwa Płynne"

(op.pb)

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.