Działania Izby

Minister Tchórzewski na XXIV Międzynarodowych Targach Stacja Paliw 2017


Międzynarodowe Targi STACJA PALIW 2017 są ważnym wydarzeniem w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Co roku gromadzą kilkuset przedsiębiorców zajmujących się handlem detalicznym i hurtowym oraz firmy współpracujące z branżą – powiedział minister energii Krzysztof Tchórzewski podczas otwarcia targów zorganizowanych przez Polską Izbę Paliw Płynnych. Spotkanie odbyło się 17 maja 2017 r. w Warszawie.

Minister Tchórzewski zwrócił uwagę, że rynek paliwowy w Polsce w przeszłości podlegał licznym strukturalnym zmianom. - Przez ostatnie lata szczególnym wyzwaniem dla sektora paliwowego była „szara strefa”. Miała ona negatywny wpływ na kształt krajowego rynku paliwowego, pogarszając warunki funkcjonowania uczciwych przedsiębiorców– dodał.  Podkreślił także, że dzięki ogólnemu poparciu wysiłków wielu organów i podmiotów udało się przyjąć rozwiązania służące przeciwdziałaniu temu zjawisku.

Szef resortu energii podkreślił również, że dzięki zaangażowaniu Polskiej Izby Paliw Płynnych Targi są cenną platformą wymiany informacji, nawiązywania kontaktów biznesowych i prezentacji najnowszych rozwiązań dla branży paliwowej w Polsce oraz w innych państwach. - Znaczenie tego wydarzenia należy pokreślić tym bardziej, że Polski rynek paliwowy w dalszym ciągu należy uznać za jeden z najbardziej perspektywicznych w Europie – dodał. 

Minister Tchórzewski zaprosił również przedstawicieli wszystkich podmiotów związanych z branżą paliwową do czynnego udziału w pracach Ministerstwa Energii dotyczących sektora. - Jesteśmy otwarci na sygnały rynku i sugestie, które mogłyby poprawić warunki funkcjonowania firm paliwowych. Podejmowane przez resort działania są nakierowane na takie kształtowanie podstaw funkcjonowania sektora paliwowego w Polsce, które będzie odpowiadać potrzebom gospodarczym kraju – podkreślił.

 

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.