Wiadomości

Minister Tchórzewski „Człowiekiem Roku” energetyki


Podczas "Wielkiej gali liderów świata energii i produkcji" XXV Konferencji Energetycznej EuroPower minister Krzysztof Tchórzewski otrzymał nagrodę "Człowieka Roku". - To dla mnie ważne wyróżnienie i jednocześnie sygnał, że nasza praca przynosi efekty - ocenił szef ME. Wydarzenie odbyło się 5 kwietnia 2017 r. w Warszawie.

Minister Tchórzewski został doceniony przez kapitułę za budowę Ministerstwa Energii, sprawną i konsekwentną reformę górnictwa węgla kamiennego oraz dialog ze stroną społeczną, powołanie do życia Polskiej Grupy Górniczej i restrukturyzację Jastrzębskiej Spółki Węglowej oraz notyfikację przez Komisje Europejską programu pomocowego dla górnictwa.

- Wyzwanie, którego podjęliśmy się rok temu – zadanie zreformowania polskiego sektora energii tak, aby stał się fundamentem nowoczesnej polskiej gospodarki i gwarantem bezpieczeństwa naszego kraju – to jedno z największych wyzwań, jakie stają teraz przed Polską – mówił minister. - Musieliśmy podjąć wiele trudnych i ważnych decyzji. Trzeba było działać szybko, ponieważ niektóre obszary wymagały przez nas natychmiastowej interwencji. Dziś jednak widzimy efekty naszych działań – dodał. Podkreślił także, że jest gotowy na kolejne wyzwania. - Stawką w tym procesie jest bezpieczeństwo oraz przyszłość naszego kraju – podsumował.

W trakcie gali doceniono również jako "Liderów świata energii" m.in. TAURON Polska Energia, Energa, oraz Fundację PGNiG. W wydarzeniu udział wzięli również wiceministrowie energii Grzegorz Tobiszowski i Andrzej Piotrowski.

Patronat Honorowy nad Konferencją EuroPower objęła Polska Izba Paliw Płynnych.

Źródło: ME (op.pb)

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.