Wiadomości

Minister Piotr Naimski z roboczą wizytą w Kopenhadze


Polityka energetyczna, w tym budowa połączenia gazowego Polski ze złożami na Norweskim Szelfie Kontynentalnym były przedmiotem rozmów Min. P. Naimskiego w Kopenhadze.

W dniu 29 listopada br. z wizytą w Kopenhadze przebywał Pełnomocnik Rządu ds. Strategicznej Infrastruktury Energetycznej, Sekretarz Stanu w KPRM pan Piotr Naimski, który spotkał się ze Stałym Sektretarzem w duńskim Ministerstwie Energii, Klimatu i Zasobów panem Thomasem Egebo.

Tematem rozmów były kwestie polityki energetycznej, tak w wymiarze bilateralnym, jak i w kontekście dyskusji na forum UE. Dużo uwagi poświęcono stanowi prac nad projektem gazociągu Baltic Pipe, który połączy Polskę poprzez terytorium Danii ze złożami gazu na szelfie norweskim. „Cieszę się, że dzięki zaangażowaniu polskiego i duńskiego inwestora prace nad projektem Baltic Pipe postępują zgodnie z harmonogramem. Zróżnicowanie kierunków dostaw gazu dla regionu Bałtyku, Polski, ale też szerzej całej Europy Środkowej to podstawowy warunek, który musi zostać spełniony, abyśmy mogli mówić o konkurencyjnym rynku gazu w naszej części świata” – podkreślał Min. P. Naimski w rozmowach ze swoim duńskim odpowiednikiem.

Źródło: Ambasada RP w Kopenhadze (op.pb)

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.