Auto-Flota

MIB w obronie branży transportowej


- Będziemy chronić polski transport drogowy w Unii Europejskiej, podkreślając potrzebę utrzymania zasad jednolitego rynku usług – powiedziała wiceminister infrastruktury i budownictwa Justyna Skrzydło podczas konferencji nt. aspektów socjalnych w transporcie drogowym.

Wiceminister podkreśliła, że proponowane przez Komisję Europejską nowe regulacje prawne muszą być oparte na danych ekonomicznych. Zwróciła uwagę na dużą liczbę polskich przedsiębiorstw działających w Unii  Europejskiej oraz ich znaczący wpływ na rozwój gospodarczy.

W trakcie konferencji dyskutowano o nowych regulacjach socjalnych w transporcie drogowym, w szczególności o różnicach w wysokości płacy minimalnej w poszczególnych państwach członkowskich oraz kwestiach rewizji dyrektywy o delegowaniu pracowników w ramach świadczenia usług i odpoczynku kierowców pracujących w międzynarodowym transporcie drogowym.

Źródło: MIB (op.pb)

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.